KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6104345
nr 610 4345
Akvarell
signerad E Ä. kustmotiv, 28x44
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 november 2009
kl 17:04:40
600 kr
150 kr
250 kr
500 kr
1.000 kr
950 kr
1.100 kr